Jack Ryan: Gölge Ajan - Jack Ryan: Shadow Recruit

Son yılların en başarılı ajan filmlerinden biri olan yapımda, Chris Pine, Kevin Costner ve Keira Knightley başrolleri paylaşıyor. Gençken bir kaza geçiren Jack Ryan, iyileşme sürecinde Harper adında bir CIA ajanının dikkatini çeker.


Jack Ryan: Gölge Ajan - Jack Ryan: Shadow Recruit  filmini FilBox Sinema TV kanalından HD görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Jack Ryan: Gölge Ajan - Jack Ryan: Shadow Recruit 

Jack Ryan: Gölge Ajan - Jack Ryan: Shadow Recruit izle

Jack Ryan: Gölge Ajan - Jack Ryan: Shadow Recruit  filmini FilBox   Sinema TV kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Jack Ryan: Gölge Ajan - Jack Ryan: Shadow Recruit 

2014 Aksiyon türündeki filmin yönetmenliğini Kenneth Branagh üstlenmektedir. Oyuncuları Keira Knightley, Kevin Costner, Chris Pine'ten oluşmaktadır.

Son yılların en başarılı ajan filmlerinden biri olan yapımda, Chris Pine, Kevin Costner ve Keira Knightley başrolleri paylaşıyor. Gençken bir kaza geçiren Jack Ryan, iyileşme sürecinde Harper adında bir CIA ajanının dikkatini çeker. Olayın üzerinden on yıl geçer ve Jack, Rusya'da gizli göreve gider. Görevini kızarkadaşı Cathy'den bile saklayan Jack, olaylar tamamen karışınca Cathy'nin de tüm bu karışıklığın bir parçası haline geldiğine tanıklık eder.

Fragman İzle
Kategori: