Ölümcül Arayış - Paranormal Xperience

Angela (Amaia Salamanca), paranormal olaylara inanmayan bir psikiyatri öğrencisidir. Fakültenin sıradışı profesörü, ölümden sonra yaşamın varlığını kanıtlamak için, Angela ve diğer öğrencilerine, efsanevi bir kasabayı araştırmayı önerir.


Ölümcül Arayış - Paranormal Xperience filmini FilBox Sinema TV Aksiyon kanalından HD görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Ölümcül Arayış - Paranormal Xperience 

Ölümcül Arayış - Paranormal Xperience izle

Ölümcül Arayış - Paranormal Xperience  filmini FilBox Sinema TV Aksiyon kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Ölümcül Arayış - Paranormal Xperience 

2011 Gerilim, Korku türündeki filmin yönetmenliğini Sergi Vizcaino üstlenmektedir. Oyuncuları Lucho Fernández, Amaia Salamanca, Maxi Iglesias'ten oluşmaktadır.

Angela (Amaia Salamanca), paranormal olaylara inanmayan bir psikiyatri öğrencisidir. Fakültenin sıradışı profesörü, ölümden sonra yaşamın varlığını kanıtlamak için, Angela ve diğer öğrencilerine, efsanevi bir kasabayı araştırmayı önerir. Angela, dört arkadaşı, ve küçük kardeşi Diana Susurro'ya giderler. Uyarıları gözardı ederek ölümden sonraki hayata açılan bir kapıyı aralarlar.

Fragman İzle
Kategori: