BBC WORLD NEWS HD Türksat Frekans Bilgisi

BBC WORLD NEWS HD Türksat Frekans Bilgileri

BBC WORLD NEWS HD kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde HABER kategorisinde yer alan BBC WORLD NEWS HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve BBC WORLD NEWS HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. BBC WORLD NEWS HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

BBC WORLD NEWS HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

BBC WORLD NEWS HD kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 25.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıBBC WORLD NEWS HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriHABER - Tüm Haber Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme25.07.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

BBC WORLD NEWS HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
BBC WORLD NEWS 12187 V - Dikey Batı 27500 5/6 T4A DTVH P4 HD T411

BBC WORLD NEWS HD kanalının Türksat frekansı nedir?

BBC WORLD NEWS HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BBC WORLD NEWS HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

BBC WORLD NEWS HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BBC WORLD NEWS HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BBC WORLD NEWS HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak BBC WORLD NEWS HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan BBC WORLD NEWS HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.