ÇUKUROVA RADYO Türksat Frekans Bilgisi

ÇUKUROVA RADYO Türksat Frekans Bilgileri

ÇUKUROVA RADYO kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde yer alan ÇUKUROVA RADYO kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve ÇUKUROVA RADYO kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. ÇUKUROVA RADYO Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

ÇUKUROVA RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

ÇUKUROVA RADYO kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 25.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıÇUKUROVA RADYO
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipRD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme25.07.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

ÇUKUROVA RADYO kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
ÇUKUROVA RADYO 11096 H - Yatay Doğu 30000 5/6 T3A TRT PAKET DOĞU

ÇUKUROVA RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

ÇUKUROVA RADYO Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ÇUKUROVA RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ÇUKUROVA RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ÇUKUROVA RADYO kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ÇUKUROVA RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak ÇUKUROVA RADYO kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan ÇUKUROVA RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.