FASHION TV Türksat Frekans Bilgisi

FASHION TV Türksat Frekans Bilgileri

FASHION TV kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde MODA kategorisinde yer alan FASHION TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve FASHION TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. FASHION TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

FASHION TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

FASHION TV kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 25.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıFASHION TV
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
KategoriMODA
ŞifreNDS
Güncelleme25.07.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

FASHION TV kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
FASHION TV HD 11265 V - Dikey Batı 30000 3/4 T5B DIGITURK HD T55

FASHION TV kanalının Türksat frekansı nedir?

FASHION TV Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. FASHION TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

FASHION TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

FASHION TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FASHION TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak FASHION TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MODA kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan FASHION TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.