KRAL POP Türksat Frekans Bilgisi

KRAL POP Türksat Frekans Bilgileri

KRAL POP kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde MÜZİK kategorisinde yer alan KRAL POP kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve KRAL POP kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. KRAL POP Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

KRAL POP Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

KRAL POP kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 25.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıKRAL POP
Frekansı12015
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiNTV TÜRKİYE PAKET
TipRD
KategoriMÜZİK - Tüm Müzik Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme25.07.2024


KRAL POP kanalının Türksat frekansı nedir?

KRAL POP Kanalı 12015 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. KRAL POP kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

KRAL POP Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

KRAL POP kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza KRAL POP kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak KRAL POP kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda NTV TÜRKİYE PAKET paketinde bulunan KRAL POP kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.