MAVİ KARADENİZ TV Türksat Frekans Bilgisi

MAVİ KARADENİZ TV Türksat Frekans Bilgileri

MAVİ KARADENİZ TV kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde YEREL kategorisinde yer alan MAVİ KARADENİZ TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve MAVİ KARADENİZ TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. MAVİ KARADENİZ TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

MAVİ KARADENİZ TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

MAVİ KARADENİZ TV kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 25.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıMAVİ KARADENİZ TV
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipSD
KategoriYEREL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme25.07.2024


MAVİ KARADENİZ TV kanalının Türksat frekansı nedir?

MAVİ KARADENİZ TV Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. MAVİ KARADENİZ TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

MAVİ KARADENİZ TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

MAVİ KARADENİZ TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MAVİ KARADENİZ TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak MAVİ KARADENİZ TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal YEREL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan MAVİ KARADENİZ TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.