NR1 TÜRK FM Türksat Frekans Bilgisi

NR1 TÜRK FM Türksat Frekans Bilgileri

NR1 TÜRK FM kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan NR1 TÜRK FM kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve NR1 TÜRK FM kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. NR1 TÜRK FM Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

NR1 TÜRK FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

NR1 TÜRK FM kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 25.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıNR1 TÜRK FM
Frekansı12729
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme25.07.2024


NR1 TÜRK FM kanalının Türksat frekansı nedir?

NR1 TÜRK FM Kanalı 12729 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. NR1 TÜRK FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NR1 TÜRK FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NR1 TÜRK FM kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NR1 TÜRK FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak NR1 TÜRK FM kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26 paketinde bulunan NR1 TÜRK FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.