ORDU ALTAŞ TV Türksat Frekans Bilgisi

ORDU ALTAŞ TV Türksat Frekans Bilgileri

ORDU ALTAŞ TV kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde YEREL kategorisinde yer alan ORDU ALTAŞ TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve ORDU ALTAŞ TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. ORDU ALTAŞ TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

ORDU ALTAŞ TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

ORDU ALTAŞ TV kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 25.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıORDU ALTAŞ TV
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR27500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29
TipSD
KategoriYEREL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme25.07.2024


ORDU ALTAŞ TV kanalının Türksat frekansı nedir?

ORDU ALTAŞ TV Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. ORDU ALTAŞ TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ORDU ALTAŞ TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ORDU ALTAŞ TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ORDU ALTAŞ TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak ORDU ALTAŞ TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal YEREL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29 paketinde bulunan ORDU ALTAŞ TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.