RADYO 1 Türksat Frekans Bilgisi

RADYO 1 Türksat Frekans Bilgileri

RADYO 1 kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan RADYO 1 kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve RADYO 1 kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. RADYO 1 Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

RADYO 1 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

RADYO 1 kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 23.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıRADYO 1
Frekansı11096
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC5/6
Paket İsmiTRT PAKET DOĞU
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.07.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

RADYO 1 kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
RADYO 1 11957 V - Dikey TR 27500 5/6 T4A TRT BATI PAKET

RADYO 1 kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO 1 Kanalı 11096 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. RADYO 1 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO 1 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

RADYO 1 kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO 1 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak RADYO 1 kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT PAKET DOĞU paketinde bulunan RADYO 1 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.