TARAFTAR Türksat Frekans Bilgisi

TARAFTAR Türksat Frekans Bilgileri

TARAFTAR kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde SPOR kategorisinde yer alan TARAFTAR kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TARAFTAR kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TARAFTAR Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TARAFTAR Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TARAFTAR kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 25.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTARAFTAR
Frekansı11675
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR24444
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK T37
TipHD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme25.07.2024


TARAFTAR kanalının Türksat frekansı nedir?

TARAFTAR Kanalı 11675 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 24444 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TARAFTAR kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TARAFTAR Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TARAFTAR kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TARAFTAR kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TARAFTAR kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK T37 paketinde bulunan TARAFTAR kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.