DISNEY JUNIOR Türksat Frekans Bilgisi

DISNEY JUNIOR Türksat Frekans Bilgileri

DISNEY JUNIOR kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ÇOCUK kategorisinde yer alan DISNEY JUNIOR kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve DISNEY JUNIOR kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. DISNEY JUNIOR Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

DISNEY JUNIOR Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

DISNEY JUNIOR kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 25.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıDISNEY JUNIOR
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriÇOCUK - Tüm Çocuk Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme25.07.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

DISNEY JUNIOR kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
DISNEY JUNIOR 11789 H - Yatay Doğu 20000 3/4 T4A TÜRK TELEKOM HD PAKET-4
DISNEY JUNIOR 12196 H - Yatay Doğu 10400 3/4 T4A FOX INT HD PAKET

DISNEY JUNIOR kanalının Türksat frekansı nedir?

DISNEY JUNIOR Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. DISNEY JUNIOR kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DISNEY JUNIOR Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DISNEY JUNIOR kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DISNEY JUNIOR kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak DISNEY JUNIOR kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan DISNEY JUNIOR kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.