NAT GEO HD Türksat Frekans Bilgisi

NAT GEO HD Türksat Frekans Bilgileri

NAT GEO HD kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde BELGESEL kategorisinde yer alan NAT GEO HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve NAT GEO HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. NAT GEO HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

NAT GEO HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

NAT GEO HD kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 25.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıNAT GEO HD
Frekansı11180
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR29750
FEC5/6
Paket İsmiDIGITURK HD T324
TipHD
KategoriBELGESEL - Tüm Belgesel Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme25.07.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

NAT GEO HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
NAT GEO HD 12196 H - Yatay Doğu 10400 3/4 T4A FOX INT HD PAKET
NAT GEO HD 11853 H - Yatay Doğu 25000 3/4 T4A TÜRK TELEKOM HD PAKET- 1

NAT GEO HD kanalının Türksat frekansı nedir?

NAT GEO HD Kanalı 11180 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 29750 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. NAT GEO HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

NAT GEO HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NAT GEO HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NAT GEO HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak NAT GEO HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T324 paketinde bulunan NAT GEO HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.